Kalendáře

Kalendáře

KALENDÁŘ OBRAZŮ SVĚTLA 2020  …. 1ks / 550 kč,  3 ks a více …. sleva

   Jednotlivé listy kalendáře tvoří Andělé a Božstva s poselstvím pro běžný život. V souladu s rytmem ročních období nás navrací k poznávání dokonalosti přírody, Vesmíru a sebe sama, jako jednoho CELKU.

  Obálka kalendáře s obrazem Vědomí Krista je z Art papíru, můžete jej nechat zarámovat a vytvořit tak samostatný obraz.

Krásný dárek pro Vás i Vaše blízké.

  Ať přináší co nejvíce lidem a domovům radost, toleranci, lásku a odvahu žít život otevřeným srdcem.  Míla Chylková

KALENDÁŘ 2021

Milí přátelé, představuji vám KALENDÁŘ 2021 vel. A3, který provází obraz „Vědomí Atlantidy“, podporující pohyb vpřed a pozitivní změny v životě.

Diář 2021 vel. A5, který je tvořen 12-ti Obrazy světla, podporující celkovou OBNOVU ŽIVOTA.

Některé mohou člověka rozpomenout a propojit s vědomím a moudrostí dávných civilizací, jiné mohou pomoci otevřít srdce dalším hlubinám poznávání sebe sama, léčení. Prožitku, že všichni tvoříme jeden celek a je na každém z nás, jaký bude.

… nechť Vám spolu s poselstvím, které nesou, pomáhají v tomto období spatřit opět nové možnosti a zázraky, které tvoří Láska ….

Karty v tomto kalendáři – diáři si můžete nechat zarámovat, příp. doplnit paspartou a vytvořit tak 12 samostatných obrazů

Pro Váš opětovný zájem vychází také druhé vydání kalendáře VĚDOMÍ KRISTA ve formátu A3. 

Jednotlivé listy víceletého kalendáře tvoří Andělé a Božstva s poselstvím pro běžný život. V souladu s rytmem ročních období nás navrací k poznávání dokonalosti přírody, Vesmíru a sebe sama, jako jednoho celku.
Kalendář byl v r. 2019 slavnostně křtěnýv Praze Paláci Lucerna, za přítomnosti vzácných hostů – paní Ivety Duškové, herců a zpěváků Divadla Kampa.
 
Tento závěsný, víceletý kalendář VĚDOMÍ KRISTA 2021, je možné si i v průběhu celého roku objednávat na tel.: 724 215 538