Ajurvédské masáže

Ajurvédské masáže

Velké poděkování patří učiteli Dr. Goovindu S. Rajpootovi, PhD z Indie a jeho ženě Marceli Rajpootové, za otevření cesty, kterou od r. 2003 ajurvéda provází a rozvíjí můj život a životy ostatních lidí.

Přijďte k nám na ajurvédskou masáž a regenerační procedury pro větší harmonii Vašeho těla a duše, kde se můžete s Obrazy světla osobně setkat.

V této rodinné tradici masáží pokračuje i můj syn Jakub Chylek.

www.masaze-fit.eu

RECENZE: Operní pěvec Milan Voldřich (Brno)

Přátelé, chtěl bych Vás upozornit na masážní salón úžasné malířky a masérky –  Miloslavy Chýlkové, která doslova krade nemocné hrobníkovi z lopaty a vrhá je zpět do životního i pracovního procesu. Mnozí z nich však díky její péči, přišli o invalidní důchod.
Já jsem v životě vyzkoušel desítky masérů a masérek, ale co jsem zažil tady, se nedá dost dobře popsat. Chvilku jsem si myslel, že ležím na tankodromu, na kterém právě probíhají manévry. Mnohdy jsem viděl anděly nejen na obrazech, ale i ve skutečnosti … když mě drtil tank v jejích rukou.
Pak ale přišly i chvíle, kdy se otevřely brány ráje a její příjemné doteky rozlévaly blaženost do každé molekuly mých svalů. Vrněl jsem jako kotě a chvilkami jsem i trochu spal.
V salónu na Vás dýchá příjemné prostředí v podobě andělských obrazů. Masérka má barvy i plátno neustále po ruce a když nějaký klient omdlí, tak se chopí štětce a maluje, aby nějak využila čas. Je tam také potní box pro jednu osobu. Když jsem ho uviděl, trochu mě zamrazilo, protože jsem si myslel, že je to nějaký mučící nástroj ze středověku a trochu jsem se polekal. Ale při pohledu do bezelstných očí mé trýznitelky a zároveň osvoboditelky, ze mě spadly veškeré obavy a  zcela se  oddal její péči. Je to prostě anděl, který nám byl z shůry poslán.
Tyto Lurdy jsou sice trochu z ruky ( Veselí nad Moravou-  v Zarazicích ), ale dá se to zvládnout. Já to dal na invalidním vozíku za 8 hodin 36 minut. Ovšem zpět už jsem jel vlakem, protože jsem odešel po svých a vozík jsem tam nechal dětem na hraní. Na dvoře už jich měly několik a celé dny na nich závodily.
Během masáže se můžete osvěžit limonádou z levandule a po masáži ( pokud přežijete ), …  na Vás čeká zásaditá káva z daleké Malajsie. Oslazená domácím karamelem. V opačném případě Vám v krematoriu zazpívám moc pěknou árii dle vlastního přání.
Tak neváhejte a rychle se objednejte. Letos už to asi těžko stihnete, protože všechny termíny jsou plné a také proto, že masérka po každé masáži, která trvá tři hodiny, upadá do tří denního kómatu. 
Mějte se všichni moc hezky a na viděnou u našeho anděla.